Power BI demo

Power BI – verslo analitikos įrankis teikiantis įžvalgas greitiems sprendimams, paremtiems tikslia informacija.

Greitai įdiegiamas ir sujungiantis duomenis iš įvairių sistemų bei Excel ar kitokių failų – leidžia su nedidelėmis investicijomis greitai gauti išmatuojamą naudą.

Vietoje išbarstytų duomenų lentelių naudokite interaktyvias vizualias ataskaitas, analizuokite įmonės duomenis įvairiais pjūviais ir priimkite informacija paremtus sprendimus.

Ataskaitas įmonės darbuotojai galės pasiekti iš bet kokio įrenginio su mobiliu ryšiu ir matyti reikalingą informaciją reikiamu metu reikiamoje vietoje.

Pagrindinės priežastys skatinančios įmones visame pasaulyje rinktis Microsoft Power BI kaip savo analitikos ir BI įrankį yra:

Lankstumas ir aukšta vertė. Pradėti galima be didelių investicijų. Įmonės vartotojai gali pradėti nuo nemokamos Power BI Desktop versijos ir organizacijai įsijungiant į verslo analitikos atradimus pamažu plėsti funkcionalumą pridedant licencijuotus vartotojus, perkant mėnesines licencijas tik tiems vartotojams, kuriems reikia.

Lengva adaptacija. Kadangi Power BI integruoja vartotojams jau pažįstamus įrankių Excel, Office 365, Power Query, kt. savybes  – Power BI adaptacija organizacijoje būna lengva ir teikianti greitus apčiuopiamus rezultatus.

Trečius metus iš eilės Gartner pripažįsta Microsoft analitikos ir BI lyderiu bei pozicionuoja stipriausiu už vizijos išbaigtumą. ultatus.


Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie Power BI galimybes jūsų organizacijos tikslų pasiekimui – palikite savo kontaktus šioje formoje ir su Jumis susieksime per 1 darbo dieną.


Noriu sužinoti daugiau apie Power BI