Informacijos valdymo sprendimai

Pilnas informacijos valdymo sprendimas nuo problemos ar galimybės analizės, duomenų integracijos, duomenų modelių kūrimo, procesų automatizavimo iki išsamių informacijos pateikčių su Microsoft Power BI.

Finansinė atskaitomybė

Koks laikotarpio finansinis rezultatas? Kaip jį vertinti lyginant su praėjusiu laikotarpiu? Su biudžetu? Kokie pelningiausi produktai, klientai? kurie mažiausiai pelningi? Kiek skolingi pirkėjai, tiekėjai? Ar neturime pradelstų įsiskolinimų?

Plačiau…

Biudžeto – fakto analizė

Koks laikotarpio finansinis rezultatas? Kaip jį vertinti lyginant su su biudžetu? Kur viršijame biudžetą? Kam išleidžiame daugiausiai? Kokie kiekvienos eilutės nuokrypiai?

Plačiau…

Pardavimo galimybių analizė

Kiek užregistruota sandorių (galimybių)? Koks laimėjimo %? Pralaimėjimo %? Kokia sandorių trukmė, dydis? Kokie prognozuojami piniginiai srautai?

Plačiau…


Projektų pelningumo analizė

Projektus įgyvendinančioms įmonėms: koks projekto pelningumas? Kiek skiriasi nuo planuoto? Kokia projekto būklė? Kokie kiekvieno projekto vadovo rezultatai?

Plačiau…

Projektų būklės analizė

Kokia projektų būklė? Kurių projektų rodikliai nukrypsta nuo tikslų, normų? Ar pakanka išteklių? Kurie projektai viršija sąnaudas? Ar yra vėluojančių projektų?

Plačiau…

Klientų analizė

Kokie klientai sudaro didžiausią apyvartą? Kokia jų veikla, dydis? Kur mūsų svarbiausi klientai? Kur mūsų pelningiausi klientai? Kur mūsų potencialūs klientai?


Pardavimų analizė

Kokie laikotarpio pardavimai? Apyvarta? Pelnas? Analizė pagal pardavimo kanalus, prekių grupes, regionus: KIEK parduota? KAM parduota? KĄ pardavėme? KAS pardavė?Valdymo informacija greitai ir patogiai

Šiandienos IT įrankiai leidžia net ir smulkių verslų įmonėms skaitmenizuoti, automatizuoti savo planavimo bei atskaitomybės procesus, sutrumpinti ataskaitų parengimo terminus ir puikiai kontroliuoti finansinių tikslų pasiekimą.