Paslaugos

Jūsų duomenys + mūsų patirtis =

Integruoti duomenys

Nesvarbu kur yra Jūsų duomenys, Excel lentelėse, apskaitos ar verslo valdymo programose – integruosime juos sukuriant duomenų modelius.

Rodiklių, KPI sistema

Padėsime sukurti rodiklių, KPI, indikatorių sistemą, išskaičiuosime išvestinius, palyginamuosius rodiklius, spalvinius indikatorius.

Vizuali informacija

Jūsų duomenys taps interaktyviomis valdymo informacijos pateiktimis, ataskaitų rinkiniais visos įmonės veiklos efektyvumo vertinimui.


Esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, todėl galime pasiūlyti pradėti jau nuo sukurtų finansų, pardavimų, pelningumo, biudžetų, projektų analitikos sprendimų ir adaptuoti Jūsų unikaliems poreikiams.


Informacija – jūsų rankose

Pilnas informacijos valdymo sprendimas nuo problemos ar galimybės analizės, duomenų integracijos, duomenų modelių kūrimo, procesų automatizavimo iki išsamių informacijos pateikčių su Microsoft Power BI.

Šiandienos IT įrankiai leidžia net ir nedidelėms įmonėms skaitmenizuoti, automatizuoti savo planavimo bei atskaitomybės procesus, sutrumpinti ataskaitų parengimo terminus ir puikiai kontroliuoti finansinių tikslų pasiekimą.