Paslaugos

Informacijos valdymo sprendimai

Turite duomenų?

Tikėtina, kad sprendžiate su jais susijusias problemas (sudėtinga rinkti, valdyti duomenis, sunku išgauti informaciją, didelės laiko sąnaudos ir pan.) arba jaučiate, kad neišnaudojate galimybių (surinkti duomenys galėtų padėti geriau pažinti klientus, daugiau parduoti, efektyviau išnaudoti išteklius ir pan.).

Galime pasiūlyti pilną informacijos valdymo sprendimą nuo problemos ar galimybės analizės, iki pagalbos sutvarkant duomenis, sukuriant duomenų modelį, automatizuojant duomenų parengimą ir sukuriant išsamias informacijos pateiktis.

Informacijos pateiktis kuriame Microsoft Power BI pagrindu. Tai įrankis padedantis automatizuoti duomenų parengimo procesus ir pateikti informaciją reikiamu metu, reikiamame įrenginyje.

Esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, todėl galime pasiūlyti pradėti jau nuo sukurtų finansų, pardavimų, pelningumo, biudžetų, projektų analitikos sprendimų ir adaptuoti Jūsų unikaliems poreikiams.

Verslo analitika su Power BI

Verslo analitika – sprendimo koncepcija, duomenų parengimas, duomenų modelio sukūrimas, ataskaitos ir vizualizacijos su Power BI. Greitai ir patikimai.

Sujungiame duomenis iš įvairių šaltinių, tinkamai paruošiame (išvalome, transformuojame) ir sujungiame į duomenų modelius, sukuriame įvairius rodiklius bei KPI.

Paruošiame interaktyvias duomenų vizualizacijas, ataskaitas, ataskaitų rinkinius (dashboards) teikiančias nuolat atnaujinamą ir patikimą informaciją.

Kokią naudą gauna įmonė?

Sukūrus nuolat automatiškai atnaujinamas duomenų jungtis ir vizualizacijas Power BI – daugiau nereikia vargti su sudėtingais duomenų failais, rankiniu būdu kilnoti informaciją iš vieno duomenų šaltinio į kitą, rengti nelanksčias, daug darbo sąnaudų reikalaujančias ataskaitas.

 • Mažėja neproduktyvaus darbo sąnaudos
 • Ženkliai pagerėja informacijos kokybė
 • Atsiranda galimybė analizuoti duomenis naujais pjūviais
 • Informacija gaunama greičiau
 • Priimami geresni, patikima informacija pagrįsti, sprendimai

Kiek trunka įdiegti?

Visada įgyvendiname konkrečią užduotį: sukurti produkto pelningumo ataskaitas, sukurti finansinių rodiklių analizės ataskaitas, sukurti biudžeto kontrolės ataskaitas ir panašiai.

Tai yra konkretūs gaviniai, kuriuos įgyvendinti priklausomai nuo pradinių duomenų kokybės, ataskaitų kiekio prireikia vieno – dviejų mėnesių. Esant poreikiui galima įgyvendinti greičiau pasirinkus intensyvesnį tvarkaraštį.

Verslo analitikos diegimo projektas susideda iš šių etapų:

 • Duomenų parengimas, jungčių sukūrimas
 • Duomenų modelio sudarymas
 • Rodiklių, formulių, indeksų kūrimas
 • Ataskaitų, vizualizacijų kūrimas
 • Sprendimo derinimas
 • Mokymai
 • Sėkmingas naudojimas

Kiek kainuoja įdiegti?

Tai unikalūs, kiekvienai įmonei pritaikyti sprendimai ir diegimo kaina priklauso nuo apimties, esamų duomenų šaltinių kiekio, duomenų kokybės ir kitų veiksnių.

Verslo analitikos su Power BI privalumas yra lankstumas. Tai reiškia, kad didelę naudą galima gauti per trumpą laiką net ir turint labai ribotą biudžetą. Galima pradėti nuo mažų sprendimų ir juos auginti palaipsniui pagal poreikį.

Pagal jūsų poreikius parengiame projekto tvarkaraštį, apskaičiuojame projekto kainą ir didžiuojamės kad įgyvendiname Power BI diegimo projektus laiku, neviršijant biudžeto ir visada pasiekiame iškeltus tikslus!

Susiekime: info@viparkas.lt, +370 615 50512.Įgyvendintų projektų pavyzdžiai

Finansų ataskaitos

Išsamus žvilgsnis į laikotarpio finansines ataskaitas, bendrojo pelno pokyčiai, faktinių rezultatų palyginimas su biudžetais, kiti svarbūs finansiniai rodikliai.


Biudžetų valdymo sprendimai

Detali laikotarpio Biudžeto ir faktinių rezultatų palyginimas. TOP Biudžeto perviršis/sutaupymai pagal išlaidų eilutes. Pagrindiniai rodikliai: darbo valandos, pajamos, marža.


Pardavimų analitika

Pardavimų analizė: pokyčiai, tikslų pasiekimas, rodikliai pagal produktų grupes ir pardavimo kanalus, TOP klientai ir produktai.


Pelningumo, maržos analizė

Išsami laikotarpio maržos analizė pagal produktų grupes, šalis, kategorijas, pelningumą, TOP / BOTTOM analizės pavyzdžiai.


Projektų portfelio analizė

Pagrindiniai projektų portfelio rodikliai, kartu su Gantt diagrama greitam projektų būklės įvertinimui. Resursų apkrovimo diagramos.